Naše Služby

Provádíme servis, montáž, revizi plynových zařízení a tepelných čerpadel!!! A navíc Vám pomůžeme s výběrem vybraného spotřebiče!!!

Poskytujeme odbornou montáž a odborné poradenství v oblasti Varné, topné a chladírenské techniky(kotle,el.bojlery,topidla, krbové kamna, sporáky, digestoře, klimatizace, tepelná čerpadla). Dále Vám pomůžeme vybrat správný spotřebič a následně i dovézt na Vaši adresu, třeba i včetně montáže!

MONTÁŽ PLYNOVÝCH A ELEKTRICKÝ ZAŘÍZENÍ - SERVIS VYBRANÝCH ZNAČEK

Provádíme autorizovaný servis, opravy značek Ariston, Baxi, Junkers, Protherm, Vaillant, Chaffoteaux, Quantum, Fondital, Mora-top, Karma, Faber, Airforce. Dále opravujeme i značky Mora, Dražice, Zabýváme se i montážemi a výměnou stávajících spotřebičů za nové.


PRODEJ A MONTÁŽ KLIMATIZACÍ A TEPELNÝCH ČERPADEL ARISTON,SINCLAIR, BAXI, LG, BOSCH!!

S klimatizací už Vám nebude v létě teplo. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám ZDARMA uděláme cenovou nabídku a poradenství tak, aby Vám to vyhovovalo a bylo podle vašich představ.

REVIZE PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ A PLYNOVODŮ

Nemáte plynoměr? Neváhejte mě kontaktovat. Udělám kompletní Výchozí revizy OPZ a na základě revize Vám připojí plynoměr.

Potřebujete pro své SVJ, PANELOVÝ DŮM, BYTOVÝ DŮM či RODINNÝ DŮM revizi neváhejte mě kontaktovat a domluvíme se na Vašich požadavcích.

Vyměňujete, instalujete plynový spotřebič a potřebujete kvůly uvedení spotřebiče do provozu revizi. Neváhejte mě kontaktrovat.